O firmie

O firmie

 

Firma IMFOTECH.pl została zarejstrowana w 1991 roku. Od początku istnienia specjalizowała się w sprzedaży tonerów i pozostałych materiałów eksploatacyjnych takich jak: developery, bębny, wałki grzejne, dociskowe i olejowe, cartrige.

W naszej sprzedaży znajdują się tonery i materiały eksploatacyjne takich firm jak : BROTHER, CANON, EPSON, HP, KONICA, KYOCERA, LEXMARK, MINOLTA, MITA, NASHUATEC, OKI, OLIVETTI, PANASONIC, RICOH, RICOH-PRIPORT, RISO, SHARP, TALLY, TOSHIBA, UTAX, XEROX

W pierwszych latach swojej działalności Imfotech współpracował z firmą Pelikan, później rozszerzył współpracę o firmy z Dalekiego Wschodu. Obecnie, jako bezposredni importer specjalizuje się w dostawach tonerów oryginalnych i alternatywnych oraz wszelkiego rodzaju wałków teflonowych, gumowych oraz olejowych.

Z uwagi na rodzinny charakter firmy koszty jej działalności są niewspółmiernie niskie do osiąganych obrotów, stąd możliwość sprzedaży po konkurencyjnych cenach.

Od roku 1998 wprowadzono do sprzedaży materiały eksploatacyjne do drukarek, w tym usługi związane z regeneracją cartrige.

Godziny pracy oraz zamówienia.

Firma pracuje w godzinach od 8.30 do 16.30
Zamówienia złożone do godz. 15-tej realizowane są w tym samym dniu.

W obrębie miasta Wrocławia towar dowozimy własnym transportem gratis.
Produkty wysyłamy przez firmę spedycyjną UPS na koszt zamawiającego.

Informacje dla naszych klientów:
Procedura przyznawania kredytu kupieckiego